05 Haziran 2018 , Salı
Ana Sayfa » Teknoloji » Android destekli LG Optimus Çıktı

Android destekli LG Optimus Çıktı

LG, yeni tanıttığı Optimus (LG GT540) ile akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Akıllı telefonların tüm karmaşıklığından arındırılarak geliştirilen ve bu sayede kullanıcılara kolay bir kullanım vadeden Optimus, Android uygulamalarının yanı sıra Google mobil hizmetlerle de uyum gösteriyor.

GÜÇLÜ ÖZELLİKLER
Güçlü multimedya özellikleriyle kullanıcıların beğenecekleri türde bir akıllı telefon olan Optimus, gelişmiş Media Player’ıyla kullanıcılara DivX ve XviD videolarını ayrı bir kodlama olmaksızın doğrudan seyredebilme imkanı tanırken, coğrafi ve yüz etiketleme ile yüz tanıma teknolojisine sahip olan 3 MP değerindeki kamerasıyla da fotoğraf çekebilme olanağı sağlıyor. Görsel senaryo fonksiyonu işlevine sahip video düzenleyicisi ile videolarınıza müzik ve metin eklemenize de imkan tanıyan Optimus, bağlantı desteğiyle de ferah bir kullanım anlayışını benimsediğini gösteriyor. Wi-Fi’ın yanında 3G desteği de sunan Optimus, böylece kablosuz ağlardan rahatlıkla yararlanabilmenizi sağlıyor.  Beyaz, pembe, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulan Optimus, zarif ve farklı tasarımıyla da kullanıcıları kendine çekecektir.

Bakarmısın...

Apple iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı [Video]

Heyecanla benimde beklediğim Apple firmasının telefonları iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı test ve karşılaştırmaları, arada …

3 comments

  1. telefonun bu kadar özellikle 599 tl’ye satılması gerçekten harika.
    Tasarım derseniz ben Optimus’un tasarımını gayet beğendim. Bence beyaz rengi de bu senenin modasına çok uygun ;)

  2. telefonun slideme uygulaması ile de gelmesi çok iyi olmuş. android marketin zaten yüzlerce uygulaması vardı slideme ile de bunu arttırmış oldular. çok başaralı bir iş çıkarmış Lg. tebrikler valla.

  3. kullanım kolaylığı açısından çok iyi bir telefonmuş. android arayüzünü karmaşık bulanlar içinde Lg'nin kendi arayüzü de varmış. çok da güzel olmuş bence :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir