04 Haziran 2018 , Pazartesi
Ana Sayfa » Müzik » Beyoncé’nin sürpriz albümü rekor kırdı.

Beyoncé’nin sürpriz albümü rekor kırdı.

Geçtiğimiz günlerde Beyoncé ‘nin iTunes müzik marketi üzerinden yayınladığı sürpriz albümü rekor kırdı ve kırmaya devam ediyor. Apple‘ın açıkladığı verilere göre çevrim içi mağazada liderlik koltuğuna oturmayı başaran sanatçı, 104 ülkede de birinci oldu.

Kendi ismini taşıyan, 14 şarkı ve 18 videodan oluşan albümünü alışıla gelmişin dışında, herhangi bir tanıtım yapmadan sessiz sedasız iTunes üzerinden indirmeye sunan POP ve R&B şarkıcısı dikkatleri üzerine çekti. Öyle ki kısa sürede yoğun ilgi toplayan Beyoncé, aynı gün online mağazanın kilitlenmesine yol açtı.

Apple ise yayınladığı son açıklama ile sanatçının rekor kırdığını bildirdi. İlk üç gün içinde 828,773 kez indirilen albüm, 617,213 adetle Amerika’da “ilk hafta en çok satılan albüm” ünvanını kazanmanın yanı sıra 104 ülke listesinde de liderlik koltuğuna yerleşti. Tamamı 14 TL’ye satın alınabilen albümün bu denli ses getirmesi birçok otorite tarafından büyük başarı şeklinde yorumlanıyor.

Bakarmısın...

Winamp sevenlerine son veda güncelleme

Nullsoft firması tarafından yapılan açıklama ile 20 Aralık‘ta tedavülden kaldırılacak olan tarihin en başarılı ve kullanışlı medya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir