04 Haziran 2018 , Pazartesi
Ana Sayfa » Hayattan » Çift Kameralı ve 4 Led Flaşlı Telefon Geliyor

Çift Kameralı ve 4 Led Flaşlı Telefon Geliyor

ZTE’NİN NUBİA SERİLİ TELEFONU ORTAYA ÇIKTI

ZTE, bildiğimiz gibi uzun süredir piyasadan uzaklaşmış bir marka haline gelmişti. Açıklamalarda bulunan firma yetkilileri de, kullanıcıların kafasını oldukça karıştırmıştı. Yepyeni bir şekilde piyasaya dönme hazırlığı içerisinde olduklarını belirten ZTE firması, yeni bir cihazının ortaya çıkarılması hakkında da herhangi bir açıklamada bulunmadı. Yeni ortaya çıkarılan model, henüz kullanıcılara tanıtmasa da, bambaşka özelliklerle geliyor. Özellikleri şimdilik net olarak bilmesek de, kamera kalitesi hakkında birçok belge ve söylentiler var. Kamerası bu kadar üst düzey olan cihazın, tahminimize göre işletimi de üst düzey olacaktır.

Çift Kameralı Cihaz Geliyor

Ortaya çıkarılan yeni cihaza baktığımızda, arka kısmında çift kamerayı görebiliyoruz. Çift kameranın çekim kalitesi de üst düzey olacak gibi görünüyor. Cihazın arka kısmına özenle entegre edilen kameranın, başka alternatif özellikleri de var. Bu özellikler sayesinde ZTE, piyasada tüm firmaları arkasında bırakabilir. Peki nedir bu çift kameraların özellikleri?

İçerik Resmi 4 Ledli KAmera

4 LED Flaş Özelliği

Cihazın kamera entegre edilen bölümüne baktığımızda, bu özelliği ilk başlarda pek fazla fark edemiyoruz. Fakat cihazın anten şeridi kısmına baktığımızda ise, ayrıntıyı fazlasıyla yakalayabiliyoruz. Cihazın anten şeridi bölümünde 4 adet LED Flaş bulunuyor. Aynı zamanda flaşlardan her biri, çift tonlu ışık saçabilme özelliğine de sahip. Cihaz henüz resmi olarak duyurulmasa da, şuan gündemde en çok konuşulan konulardan birisi haline geldi. Son zamanlarda üretilen cihazlarda çift kamera kullanılması, zamanla alışılagelmiş bir durum halini aldı. Fakat 4 LED Flaşlı çift kamera, teknoloji gündeminde yankı uyandırdı diyebiliriz.

Nubia Hep Tutuluyor

ZTE markasının Nubia modelleri, bu zamana kadar hep tutulan cihazların en başında geldi. Tasarımlarının ve sistemsel özelliklerinin tatmin edici olmasıyla beraber, şık bir model haline gelen Nubia serileri, ZTE’nin en çok tutulan ürünlerin kapsıyor. Çift kameralı 4 Led Flaş özelliği bulunan cihaz ise, yine Nubia serisinden. Cihazın ne zaman duyurulacağı, tanıtılacağı ve satışa sunulacağı da henüz bilinmiyor. Bize kalırsa, bu özelliklere sahip olan bir telefon en az 3.500 TL civarında bir fiyat izleyebilir.

Alıntı : Almadanincele.com

Bakarmısın...

Yeni Yılınız Kutlu Olsun | Mutlu Yıllar 2

yllcn.com ailesi olarak yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlamak isterim, bu kutlamayı bir öncekinden farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir