05 Haziran 2018 , Salı
Ana Sayfa » İş Dünyası » Ev Tekstili Online Satış Sitesi

Ev Tekstili Online Satış Sitesi

Ev Tekstili denildiğinde yatak örtüsü, nevresim takımı, masa örtüsü, uyku seti, saten nevresim takımı gibi ürünler akla geliyor. Bu ürünlerin kaliteli ve hesaplı olarak online satışının yapıldığı yeni adres artık fuleve.com Nevresim modelleri, saten nevresim takımları, dünyaca ünlü markaların ürünleri bir tık kadar uzağınızda. Hatta çatal kaşık setleri, hediyelik süs eşyaları gibi evinizin diğer ihtiyaçlarını da çok ucuza ve kapınıza kadar kargo masrafı ödemeden sahip olabilirsiniz. Fuleve.com evinizin tüm tekstil ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

Fuleve.com, üyelerine özel olarak sürekli kampanyalar düzenlemekte, sürekli çeşitli ürünlerde şaşırtıcı indirimler ile sizlere keyifli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Haftanın fırsat ürünlerinde %50 – %60 lara varan şaşırtıcı indirimlere mutlaka göz atmalısınız.

Tek kişişik, çift kişilik, saten, 4 mevsim, yatak örtüsü modelleri ve fiyatlarına, nevresim takımları model ve fiyatlarına mutlaka göz atın. Fuleve.com ev tekstilinde alışveriş alışkanlarınızı değiştirecek.

Bakarmısın...

“En iyi markalar” unvanı yer değiştirdi

Her yıl düzenli olarak Interbrand tarafından yayınlanan “En iyi küresel markalar” raporunda bu yıl gözle görülür önemli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir