05 Haziran 2018 , Salı
Ana Sayfa » Teknoloji » Google Translate’de Yenilikler Başladı

Google Translate’de Yenilikler Başladı

Google’ın sözlük servisi Google Translate uzun bir süredir sisteminde yenilik yapmamıştı. Ancak bugünlerde gerek tasarımını gerekte altyapısını daha da geliştirdi. Dünya devi Google servislerinde bu tür yenilikler yapılınca birçok kullanıcısı tarafından uzunca süre konuşuluyor. Bu yenilik ile birlikte servise fazlasıyla kullanacağınız yeni özellikler eklenmiş. Bizde bugün sizlere hem bu yeni özelliklerden hem de servisin yeni tasarımdan bahsedeceğiz.

Google Translate servisi aslında yıllardan beri hizmet veriyor. Ancak Türkçe dil desteği 2009 başlarında hizmete girdi. Google’ın bu hizmeti başarılı çevirileri sayesinde herkes tarafından kullanılıyor. Şu anda 57 dil arasında çeviri işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca sadece kelime ya da cümle çevirmiyor, yüklediğiniz Word ya da PDF uzantılı dosyalarınızı ya da girdiğiniz bir web sitesini kendi dilinize çevirebilirsiniz.

Bakarmısın...

Apple iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı [Video]

Heyecanla benimde beklediğim Apple firmasının telefonları iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı test ve karşılaştırmaları, arada …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir