12 Eylül 2017 , Salı
Ana Sayfa » Aşk & Sevgi » Hayat sevdirmeyi bizde sevmeyi hakkediyoruz…

Hayat sevdirmeyi bizde sevmeyi hakkediyoruz…

O kadar ilginçtir ki yaşadığımız bu hayatta sevginin ve aşkın tam anlamı nedir tam anlamı ile yaşanabildiğine inanmıyordum.

Çünkü toplumumuz o kadar artık kendini benimsemiş ki sevginin, mutluluğun, huzurun ve aşkın bir süresi olduğuna ve bazı şeyleri atlattığında artık aşkın kalmadığını sevginin git gide kaybolduğunu düşünmeye başlamışlar.

İster 5 ister 10 yıl birliktelik bunlardan birini kaybettiğinizde her şey eskisi gibi olamadığını millet olarak benimsemişsiz tekrar toparlamak yerine uğraşmaktansa en kısa yöntemle yeni biri ile birlikte olmak daha makbule daha iyi geliyor ama bence yanlış diyerek biraz geriye 1980 ‘li yıllarına dönelim istiyorum o zaman sevginin insan değerinin daha fazla olduğu o yıllarda aşkın yeri ban başka aldatmak nedir bilinmeyen zamanlar yaşanılması gereken zaman desen yeridir.Ama şimdi o kadar korkutucu o kadar sıkıcı bir o kadarda ürpertici şeyler yaşanıyor ki birlikte olmak yada birlikteliğin nasıl yürütebilirim düşüncesi içinde yaşamaya başlanmış durumda, ama bunları yaşamadan bu duruma getirmeden önce düşünülse hiç gerek kalacağını sanmıyorum inanın bunların hepsini en güzel şekilde yaşamak istemeyen benim gibi bir çok insan vardır.

Sizin için hayatınızı paylaşabileceğiniz ve değer veren aşkınızı hakkedebilecek emin olun birileri vardır. Bende hayatta belki bu yandan kararsız ve umutsuzdum ama umudumuzu kesmemiz gerektiğimizi bilmeliyiz, şimdi onu anlıyorum ve  o kadar mutluyum ve huzurluyuz ki bunları size yazılarımla ibret olsun diye değil sizlere aşkın hala ölmediğini anlatmak ve hala hayatta yaşamanız için ve sizi bir yerlerde bekleyen birilerin olduğunu anlatmak istedim, umarım onuda başarabilmişimdir.

Ben o kadar mutluyum ki çok güzel başlayan bir ilişkim şu anda son sürat ilerleyen bir birlikteliğimiz var mutluluk karşılıklı olduğu gibi ruhların uyuşmasıda çok önemli diye düşünüyorum ve öylede. Hayat bizi birbirimize bağladı bizde bizi birbirimize bağlıyan hayata teşekkür ediyor ve büyüsünün bozulmaması için elimizden gelen her şeyi yapmaya ben hazır olduğum gibi aşkımda her zaman hazır eminim.

Ben aşkı yeni tadıyor ve hissediyorum gerçekten de güzel bir duygu ve yaşanılması gereken hayatın bir parçası diye düşünüyorum, benim gibi bazı insanlarda etrafındaki aşıkların haykırışlarını görüyorlardır ve korkuyorlardır eminim öyledir ama şunu demeliyim sevdiğiniz insanın size verdiği değeri göz önünde bulundurarak her şeyin başlanması gerektiğini düşünüyorum. Farkındayım lafı fazla uzattım ama seviyorum elimde değil hayatta yaşanılması gereken ve benimde şu anda en güzelini yaşadığım aşk diye düşünüyorum…

Hayatımın aşkını ben buldum ve çok mutluyum bunları yazılarımla da sizlerle paylaşmak istedim ama umarım aşıkların birlikteliği ölene kadar devam etmesini ve aşık olmadığını yada olamayanlarında bu yeni yılda onlar için en uygun ve en güzel huzur verici birlikteliği yakalamalarını diliyorum…

Yeni yılınızda sağlıklı huzurlu mutlu ve aşk dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle sevgilerle…

Sevdiğinde sevilmeyi, sevildiğinde sevmeyi hakkedebilecek bir yaşantın olsun diyerek bitirmek istiyorum.

Bakarmısın...

Herkes Bilsin Aşkımı…

Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir