10 Eylül 2017 , Pazar
Ana Sayfa » Etkinlik » iOS 7 Lansmanı için geri sayım başladı. [Bitti & Video]

iOS 7 Lansmanı için geri sayım başladı. [Bitti & Video]

new-icons-ios7-mockup

Bende bir Apple kullanıcı olarak heyecanla beklediğim lansman, bu akşam Türkiye saati 20:00′da başlayacak Dünya Geliştiriciler Konferansı‘nda iOS 7, OS X’in yeni versiyonu OS X 10.9, iRadio servisi ve güncellenen MacBook’ları tanıtmaya hazırlanıyor. Yepyeni arayüzle kullanıcıların karşısına çıkması beklenen iOS 7′nin AirDrop özelliğini bünyesinde barındaracağı bir süredir dile getirilmekte. İlk kez OS X Lion sürümünde kullanıcıların karşısına çıkan AirDrop, Wi-Fi’a ihtiyaç duymadan Mac bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapabilmenize imkan tanıyordu. Şimdi bu özelliğin iOS 7 ile birlikte iPhone, iPod touch ve iPad’lere de geleceği söyleniyor.

Lansman sonrası yorumlarım:

Apple beklediğinden daha farklı bir tasarım ile kullanıcılarını şaşırtacağı ortada gerçekten sadece daha kullanışlı ve bir o kadar kolay bir ara yüz ile geliyor. Benim ve benim gibi beklenen kısa yollar görsellikler ile süslenmesi İOS ve bunu bünyesinde barındırcak iPhone serivis ve iPad serileri için harika yenilikler. Program ile yapılabilen bir çok özellik artık kendisi içine eklenerek program kirliliğinden de bizi kurtarmış oluyor. :)

AirDrop özelliği ilede güzel bir gelişme kat eden Apple üzülerek söylemek isterim iPhone 5 ve üzeri olacakmış desteği bence harika düşünülmüş. Diğer ekran mesaj yazımı, foroğraflar ve albümler arası geçişler mail kullanımı, en önemliside tuş kilidini acmadan bir çok özelliğini kullanabilmek bence olması ama geç olan özelliklerden bir kaçı ben Apple ailesine teşekkür ederim. ( Bir Apple kullanıcısı olarak borç bilirim :) )

Bakarmısın...

Apple iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı [Video]

Heyecanla benimde beklediğim Apple firmasının telefonları iPhone 7 ve 7 plus’ın kutu açılışı test ve karşılaştırmaları, arada …

One comment

  1. Şimdi bitti ve ben beklediğimden daha fazlasını aldım diyebilirim. Ama tamami ile değişen görselliği ile harika bir kullanım kolaylığıda beraberinde getiren İOS 7 gerçekten çok harika olmuş güncellemeyi heycanla bekliyor olacağım. Teşekkürler Apple :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir