04 Haziran 2018 , Pazartesi
Ana Sayfa » Oyun » Need For Speed Payback Geliyor

Need For Speed Payback Geliyor

Need For Speed Payback Farklı Geliyor!

Need For Speed’in yeni serisi Payback, Electronic Arts tarafından duyuruldu. Bu duyurudan sonra da oyun hakkında net bilgiler ortaya çıktı. Uzun yıllarca çocukluğumuzdan bu yana bizimle büyüyen ve gelişen Need For Speed, daha da fazla gelişmeye açılıyor. Peki Need For Speed’in yeni serisi Payback, oyunculara neler sunacak?

Need For Speed Oyuncuları, Oyunla Buluşacak

Electronic Arts, piyasaya yeni bir seri sürme kararından vazgeçmişti. Daha farklı bir çalışma yapacaklarını açıklayan firma, oyuncularla oyunu birleştirme kararı aldı. Daha farklı bir konsept uyarlayan firma, kısacası oyunun küllerinden doğmasını sağlayacak.

Need For Speed Payback 10 Kasım’da Yerini Alacak

Ghost Games tarafından geliştirilen Payback serisi, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One’da yerini alacak. Yeni sürüm biraz daha farklı olacağı için, oyuncular şimdiden oldukça heyecanlı. Oyunun konseptinin farklı olması ve konusunun da ilgi çekici olması, oyuncuları günden güne heyecanlandırıyor. Oyuncular aşırı heyecan yaşasalar da, 10 Kasım 2017 tarihini bekleyecekler.

Need For Speed Payback

Need For Speed Payback Hangi Konuyla Gelecek?

Oyuna başladığımızda kendimizi Fortune Valley’de bulacağız. Birbirinden farklı yarış ortamlarının içine gireceğiz ve yarış dünyasının yer altı kaynaklarına da teker teker göz atacağız. Yer altı yarış ayarlamalarında ise, büyük bir ekibin bölünmesine şahit olacağız. Ekip içerisinde ihanetin yaşanmasıyla beraber yarış ortamları da biraz daha kızışacak. Şehrin içindeki aynasızlar, suçlular ve kumarhaneler sadece tek bir adamın sözünü dinleyecek. O isim de Kasa. Kasa’yı devirerek piyasadan çekmek için intikam ateşiyle yanan bir ekiple, beraber hareket edeceksiniz. Yarıştan sorumlu Tyler, Şov yapan Mac ve dümenci Jess ile amansız bir intikam yolculuğuna çıkmaya hazır olun. Bu ekiple beraber şehrin tüm saygınlığını toplamalısınız ve Kasa’yı en iyi şekilde devirmelisiniz. Oyunun şimdiden zor görevleri olduğu için, bağımlılık yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tüm oyuncular, sabırsızlıkla 10 Kasım 2017 tarihini bekliyor. Bakalım bu bekleyiş, gerçekten oyuncuları amaçlarına ulaştıracak mı?

Alıntı : http://www.almadanincele.com/need-for-speed-payback-geliyor/ – http://www.almadanincele.com/need-for-speed-payback-geliyor/

Bakarmısın...

Diablo III: Reaper of Souls çıkış tarihi açıklandı

Blizzard, firmasının oynadığım oyunları arasında World of Warcraft bir türlü kendisinden vaz geçemedim. Hemen ardından …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir