12 Eylül 2017 , Salı
Ana Sayfa » Sinema » Terminator Salvation / Kurtuluş

Terminator Salvation / Kurtuluş

Terminator serisinin bu son filmi (belki) 22 Mayıs 2009′da vizyona giriyor. McG yönetimindeki filmde Christian Bale ve Helena Bonham Carter rol alıyor. Filmin konusu kısaca şöyle:
“The Terminator film serisinin bu çok beklenen ve kıyamet sonrası 2018 yılında geçen yeni bölümünde Christian Bale, Skynet ve Terminator ordusuna karşı insanların direnişine liderlik eden John Connor’ı canlandırıyor. Ancak gelecekteki Connor’ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Marcus (Sam Worthington) adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişir. Connor, Marcus’un gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermelidir. Skynet son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının kalbine götürecek bir yolculuğa çıkarlar. Orada, insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklardır.”
Yazının devamında ise Terminator’de kullanılan yeni robot tasarımlarından birkaçını görebilirsiniz. Fragmanı ise şurada. kynk:elmaaltshift

Bakarmısın...

World of Warcraft film çekim çalışmaları başladı.

  Hakkında benim bile uzun süredir konuştuğum ayrıca dedikodularını yaptığımız bir konu olan sonunda acıklı …

One comment

  1. sabırsızlıkta bekliyoruz bakalım beklediğimiz kadar güzelmi tabi onuda düşündürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir