10 Eylül 2017 , Pazar
Ana Sayfa » Sinema » Transformers 4: Age of Extinction’ın ikinci fragmanı

Transformers 4: Age of Extinction’ın ikinci fragmanı

Michael Bay‘in yönettiği dördüncü Transformers filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Epey eğlenceli görsellerin ve diyalogların geçtiği fragmanda en büyük açığı maalesef oyuncular veriyor.

Son filmin bıraktığı yerden devam etmek yerine gelecekte geçen yeni filmde otomobilleri parçalarına ayırıp satan Cade’in (Mark Wahlberg) eline geçen bozuk araçlardan biri aslında eski dostumuz Optimus Prime‘ın ta kendisidir. İyi niyetli Autobot‘ların yanı sıra insanların kökünün kazınmaya çalışıldığı bir dünyada geçen bu filmde, Cade ve kızı Tessa kendilerini savaşın ortasında bulurlar. Stanley Tucci‘nin canlandırdığı Joshua ise kendi robotlarını yapmayı hayal eden kötü adamımız rolünde.

Devasa uzay gemilerinden tyrannosauruslara kadar çeşit çeşit robotla bize görsel bir şölen sunacağı aşikar olan filmde Michael Bay, güzel ama aptal kadın karakter tutkusundan (Carly ve Mikaela adlı korkunç karakterleri hala unutamadık) yine vazgeçemeyip rol yapamadığını Avatar’daki performansından hatırladığımız Nicola Peltz’i filme dahil etmiş. Tabii çoğunlukla koşuşturmacadan ibaret olan bir film için Bay’den çok şey bekliyoruz gibi görünebilir, yine de keşke insan karakterlerin de Optimus Prime ve Bumblebee kadar gerçekçi olmasına özen gösterilseymiş demekten kendimizi alamıyoruz.

Mark Wahlberg ve Stanley Tucci faktörleri nedeniyle kötü performansları es geçebileceğimiz film 27 Haziran‘da gösterime girecek. Bakalım Age of Extinction önceki filmler kadar rağbet görecek mi.

kynk : log

Bakarmısın...

Timecop filmini yeniden sinemaya uyarlıyor

Universal Pictures, 1994 yılında izleyicilerle buluşan TimeCop filmini yeniden sinemaya uyarlıyor. Dark Horse Comics’in beğenilen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir