10 Eylül 2017 , Pazar
Ana Sayfa » Oyun » World of Warcraft film çekim çalışmaları başladı.

World of Warcraft film çekim çalışmaları başladı.

world_of_warcraft_cinema

 

Hakkında benim bile uzun süredir konuştuğum ayrıca dedikodularını yaptığımız bir konu olan sonunda acıklı kavuşturuldu. Birçok kez yanlış söylem ve gelişmelerle gündeme gelen World of Warcraft‘ın sinema filminin çekimlerinin başlayacağı onaylandı.

Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan World of Warcraft hakkında uzun süredir dolaşan iddialar nihayet gerçek oldu. Production Weekly‘nin resmi hesabından paylaşılan tweet’le, Legendary Studios‘un WOW’u beyaz perdeye aktarmak için Kanada Vancouver bölgesinde çalışmalara başladığı bildirildi.

Yönetmen koltuğunda modern bilim kurgu filmi Moon ile tanınan Duncan Jones‘un, baş yazarlıkta Kanlı Elmas’tan (Blood Diamond) Charles Leavitt‘in yer alması bekleniyor.  Daha önce ismi anılan, Spiderman ve Evil Dead‘in yönetmeni Sam Raimi‘den ise vazgeçildiği söyleniyor. Serinin hangi bölümünün konu alınacağı gibi detaylar henüz belli değilken yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre sinema filmi ile yeni bir dünyanın açılacağı, bunun önümüzdeki oyun için de temel oluşturacağı düşünülüyor. World of Warcraft’in 2015 yada 2016 ‘da görücüye çıkması planlanıyor.

Bakarmısın...

Angry Birds Epic’e PvP güncellemesi [Video]

Geçtiğimiz haziran ayında mobil platformun en çok oynanan oyunlarından Angry Birdsserisinin Epic bölümünü yayınlayan Rovio, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir