04 Haziran 2018 , Pazartesi
Ana Sayfa » Teknoloji » Yeni OnePlus Modelinin Adı Onaylandı

Yeni OnePlus Modelinin Adı Onaylandı

Teknik Özellikler

Tasarım

Cihazın tasarımına bakacak olursak, biraz kaba bir görüntüsü var fakat aslen insanlara çok kabalık sağlayacak ve rahatsız edecek bir tasarımı da yok. Aynı zamanda cihazın ekran kapasitesi bilinmiyor fakat, cihaz her iki taraflı kavisli bir ekranla gelebilir.

Kamera

Cihazın kamerası, büyük yankı uyandıracak niteliklerde diyebiliriz. Ön kamera, yani selfie kamerası 16 MP kalitesinden oluşacak. Aynı zamanda arka kısımda da çift kamera bulunacak. Çift kameraların çekim kalitesi ise 23MP olacak. LG firmasından sonra kamerada adını duyuracak olan diğer bir cihaz da OnePlus olacak.

Donanım

Cihazın donanımı da, en az kamera özellikleri kadar tatmin edici. OnePlus ve 6 veya 8GB Ram kapasitesiyle karşımıza gelebilir. Aynı zamanda işlemci gücü olarak da Snapdragon 835 yongası kullanılacak. Dahili depolama ise microSD kartlarla arttırılmayacak. Çünkü OnePlus 5, 256GB depolama kapasitesiyle birlikte gelecek. Cihazda, Snapdragon 821 yongası da kullanılabilir. Bunun nedeni de stoklarla alakalı. Samsung, S8 modellerinde 835 yongasını bir hayli kullandığı için, OnePlus 5 bu durumdan faydalanamayabilir. Cihazın batarya gücü hakkında da henüz bilgiler netleşmedi. Çıkış tarihine yakın bir zamanda bu konu da netlik kazanacak.

Yeni OnePlus

Dayanıklılık

Cihaz, henüz tanıtılmadığı için dayanıklılık testi de uygulanmadı. Özelliklerine bakacak olursak, dayanıklılık testinin OnePlus 5 için kolay geçeceğini söyleyebiliriz.

Fiyat

OnePlus 5, yaklaşık Ağustos ayında kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu yüzden tam net çıkış tarihi ve net fiyatı henüz belirlenmedi. Özelliklerden yola çıkarsak, fiyat yaklaşık olarak 3.000 TL’den aşağı olmayabilir.

Cihazın özellikleri, gerçekten üst düzey telefon kullanmak isteyen kullanıcılar için oldukça tatmin edici. Satışa çıkmadan bile bu kadar ilgiyle karşılanan OnePlus 5, satışa çıktığında da büyük bir kullanıcı kitlesi bulacaktır.

Alıntı : Almadanincele.com

Bakarmısın...

AnTuTu rekorunu iPhone 7 kırmayı başardı.

Apple tarafından lansmanı yapılan tabi ki beğenilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir